bileziz

En leziz yemekler…

SEPET

Öncelikle herhangi bir yemek üretimi yapmıyoruz.

Yemek yapma konusunda kendine güvenen ,yemek yapmayı seven ve ek gelir elde etmek isteyenlerle evinde yemek yapmaya fırsat bulamayan, daha sağlıklı ve özel yemekler yemek isteyenlere aracılık ediyoruz.

Yemek yapmak isteyen ziyaretçilerimiz sitemiz üzerinden Aşçı Hesabı menüsünden başvuruda bulunuyor , ilgili ekimiz tarafından iletişime geçilerek gerekli bilgi ve belgeler temin edildikten sonra başvuran üyenin evinde ziyaret yapılarak gerekli şartları sağladığı teyit edildilerek satış için üyeliğini onaylıyoruz.

Artık Üyemiz "Aşçı" olarak hangi tarihte hangi yemeği yapacağını sitemize ekleyebiliyor.

Aşçılarımızın yemek yapacakları malzemelerin kalitelerini biz belirliyor, düşük kaliteli veya zararlı sayılabilecek malzemeleri kullanmamaları için denetliyoruz.

Aşçılarımız kendi sofraları için hazırladıkları yemekleri sizinle paylaştığından maksimum hassasiyet gösterdiklerini söyleyebiliriz.

Yemek siparişi vermek isteyen ziyaretçilerimiz "Müşteri Hesabı" açarak istedikleri adresin konumunu girerek yakınlarda bulunan Aşçılarımızın yemeklerinden dilediklerini seçebiliyor.

Yemek siparişlerinin en erken 12 Saat önce verilmesi gerekiyor ki Aşçılarımız hazırlayabilsin...

Dilerseniz özel günleriniz içinde Aşçılarımızdan toplu yemek siparişi verebilirsiniz.

Dilerseniz Aylık Haftalık Menüleri seçebilir, böylece her gün uğraşmadan zahmetsizce yemeğinizi temin edebilirsiniz! Üstelik Haftalık, Aylık Menü siparişlerinizde avantajlarımızdan faydalanırsınız.

Ödemelerinizi kredi kartı veya havale/EFT ile gerçekleştirebilirsiniz.

Yemeğinizi istediğiniz tarihten 24 saat sonrasına kadar itiraz etmemeniz halinde yemek bedeli Aşçının hesabına kaydedilir.

Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda 24 saatlik süre içerisinde yapacağınız itiraz ve şikayet gibi sorunlarınız çözülünceye kadar ödediğiniz  ücret Havuz hesabımızda bekletilir.

Gerek görülmesi halinde ücret iadeniz yapılır.

Siparişinizin onaylanması yemeğinizi seçtiğiniz konumla siparişinizin gelmesini istediğiniz adresinizin aynı olması gerekmektedir.

 

X
0

Your Cart